Reklama
Reklama

Rozgrywki zawieszono, ale trener Lecha Poznań nie próżnuje. Dariusz Żuraw obserwuje potencjalne wzmocnienia Kolejorza

fot. Tomasz Szwajkowski

Trwa przerwa w rozgrywkach piłkarskich.

Mecze PKO BP Ekstraklasy i niższych lig zostały odwołane co najmniej do 26 kwietnia. Piłkarze przebywają w domach i trenują indywidualnie. O szczegółach w audycji "Sportowa Antena" w Radiu Poznań opowiadał trener Dariusz Żuraw.

Badania techniczne. Wszystkie marki. Ozonowanie pojazdu gratis. Auto Compol zaprasza Poznań, Kazimierza Wielkiego 1 Tel: 798 828 814
REKLAMA

- Pałeczkę przejął prof. Pawlaczyk, który zarządza teraz zespołem bardziej niż ja. Zawodnicy mają mierzyć temperaturę rano i wieczorem oraz składać raporty. Dostali zalecenia co mogą robić, czego mają unikać. Tutaj jest duża rola profesora, natomiast od nas piłkarze otrzymali indywidualne rozpiski i rowery. Dostarczyliśmy im to co mogliśmy. Jeśli ta przerwa nie potrwa zbyt długo, to mam nadzieję, że bardzo dużo nie stracimy - opisywał szkoleniowiec Kolejorza. Zaznaczył, że w razie przeciągającej się przerwy dyspozycja zespołu po powrocie będzie niewiadomą.

W ostatnich dniach kanały sportowe emitują głównie powtórki archiwalnych spotkań. Jak ten czas spędza trener Żuraw? - Odpoczywam od meczów. Oglądam bardziej piłkarzy, którzy ewentualnie mogliby dołączyć do nas latem - przyznał, dodając, że na rozmowy o konkretach jeszcze za wcześnie.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

19℃
3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
21.46 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro